LGG2G391MELA45
MFR.Part #
LGG2G391MELA45
JLCPCB Part #
C1581813
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 390uF 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS