LGG2G271MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2G271MELZ40
JLCPCB Part #
C1584908
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 400V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS