LGG2E561MELZ40
MFR.Part #
LGG2E561MELZ40
JLCPCB Part #
C1582642
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 250V 40mm 560uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS