LGG2E182MELC45
MFR.Part #
LGG2E182MELC45
JLCPCB Part #
C1587230
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2000hrs@105℃ 250V 3.75A@50kHz 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS