LGG2E122MELB45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2E122MELB45
JLCPCB Part #
C3723627
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS