LGG2D102MELB30
MFR.Part #
LGG2D102MELB30
JLCPCB Part #
C1581952
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.04A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS