LGG2C222MELC35
MFR.Part #
LGG2C222MELC35
JLCPCB Part #
C1669071
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.9A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS