LGG2C152MELA45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGG2C152MELA45
JLCPCB Part #
C1607156
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 2000hrs@105℃ 25mm 3.75A@50kHz 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS