LAS2G221MELB30
MFR.Part #
LAS2G221MELB30
JLCPCB Part #
C1611572
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.426A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS