LAR2W391MELC40
MFR.Part #
LAR2W391MELC40
JLCPCB Part #
C1610978
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.61A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS