LAR2W181MELA35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2W181MELA35
JLCPCB Part #
C1590084
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0005A@50kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS