LAR2G471MELC35
MFR.Part #
LAR2G471MELC35
JLCPCB Part #
C1609755
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS