LAR2G331MELB35
MFR.Part #
LAR2G331MELB35
JLCPCB Part #
C1608225
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS