LAR2G181MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2G181MELZ35
JLCPCB Part #
C1582692
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 400V 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS