LAR2E102MELC35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2E102MELC35
JLCPCB Part #
C1607053
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.2A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS