LAR2D182MELC40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2D182MELC40
JLCPCB Part #
C1669261
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1800uF 2000hrs@105℃ 200V 3.08A@120Hz 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS