LAQ2P331MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAQ2P331MELZ40
JLCPCB Part #
C3722770
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 330uF 42mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS