LAQ2P331MELB25
MFR.Part #
LAQ2P331MELB25
JLCPCB Part #
C1607226
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 25mm 30mm 330uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS