LAQ2P271MELZ35
MFR.Part #
LAQ2P271MELZ35
JLCPCB Part #
C1582500
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 270uF 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS