LAQ2D561MELB30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAQ2D561MELB30
JLCPCB Part #
C1607061
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.92A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 30mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS