LAQ2D102MELB45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAQ2D102MELB45
JLCPCB Part #
C1588240
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.88A@10kHz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS