LAKW6271MELB45
MFR.Part #
LAKW6271MELB45
JLCPCB Part #
C1608530
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 420V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS