LAKW6181MELA45
MFR.Part #
LAKW6181MELA45
JLCPCB Part #
C3722817
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 420V 45mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS