LAKW6151MELA40
MFR.Part #
LAKW6151MELA40
JLCPCB Part #
C3721924
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 420V 820mA@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS