LAKW6121MELZ45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAKW6121MELZ45
JLCPCB Part #
C5781312
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 420V 45mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS