LAK2G221MELC30
MFR.Part #
LAK2G221MELC30
JLCPCB Part #
C1608031
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.035A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS