LAK2G221MELA45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAK2G221MELA45
JLCPCB Part #
C1606471
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 400V 45mm 900mA@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS