LAK2G151MELA35
MFR.Part #
LAK2G151MELA35
JLCPCB Part #
C1604260
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 400V 805mA@10kHz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS