LAK2G121MELB35
MFR.Part #
LAK2G121MELB35
JLCPCB Part #
C1604731
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
120uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS