LAK2D391MELZ35
MFR.Part #
LAK2D391MELZ35
JLCPCB Part #
C1498556
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS