LAK2D181MELZ25
MFR.Part #
LAK2D181MELZ25
JLCPCB Part #
C1602146
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 200V 22mm 25mm 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS