GYE1E680MCQ1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
GYE1E680MCQ1GS
JLCPCB Part #
C6204207
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 165mA@120Hz 25V 4000hrs@125℃ 50mΩ 6.1mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS