GYC1V330MCQ1GS
MFR.Part #
GYC1V330MCQ1GS
JLCPCB Part #
C6630180
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+135℃ 2000hrs@135℃ 210mA@120Hz 33uF 35V 6.1mm 6.3mm 60mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS