GYC1J560MCW1GS
MFR.Part #
GYC1J560MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517648
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+135℃ 1.4A@100kHz 10mm 10mm 30mΩ@100kHz 4000hrs@135℃ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS