GYC1J220MCQ1GS
MFR.Part #
GYC1J220MCQ1GS
JLCPCB Part #
C1848749
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+135℃ 2000hrs@135℃ 22uF 6.3mm 63V 7.7mm 80mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS