GYC1J101MCQ1GS
MFR.Part #
GYC1J101MCQ1GS
JLCPCB Part #
C7284315
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+135℃ 100uF 10mm 13mm 20mΩ 4000hrs@135℃ 450mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL13mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS