GYC1H680MCW1GS
MFR.Part #
GYC1H680MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517628
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+135℃ 1.25A@100kHz 10mm 30mΩ@100kHz 4000hrs@135℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS