GYC1H220MCQ1GS
MFR.Part #
GYC1H220MCQ1GS
JLCPCB Part #
C3274317
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+135℃ 165mA@120Hz 2000hrs@135℃ 22uF 50V 6.1mm 6.3mm 80mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS