GYB1V680MCW1GS
MFR.Part #
GYB1V680MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517635
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2A@100kHz 35V 35mΩ@100kHz 6.3mm 68uF 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS