GYB1V151MCW1GS
MFR.Part #
GYB1V151MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517688
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 150uF 2.3A@100kHz 27mΩ@100kHz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS