GYB1J560MCQ1GS
MFR.Part #
GYB1J560MCQ1GS
JLCPCB Part #
C5755865
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 270mA@120Hz 30mΩ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS