GYB1J330MCW1GS
MFR.Part #
GYB1J330MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517643
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 33uF 40mΩ@100kHz 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS