GYB1H330MCQ1GS
MFR.Part #
GYB1H330MCQ1GS
JLCPCB Part #
C2162396
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6A@100kHz 10000hrs@105℃ 33uF 40mΩ@100kHz 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS