GYA1V680MCQ1GS
MFR.Part #
GYA1V680MCQ1GS
JLCPCB Part #
C3275678
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 35V 35mΩ 4000hrs@125℃ 6.3mm 68uF 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS