GYA1V151MCW1GS
MFR.Part #
GYA1V151MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517645
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A@100kHz 10mm 150uF 27mΩ@100kHz 35V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS