GYA1H680MCW1GS
MFR.Part #
GYA1H680MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517689
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A@100kHz 10mm 30mΩ@100kHz 4000hrs@125℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS