GYA1E331MCW1GS
MFR.Part #
GYA1E331MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517659
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 10mm 20mΩ@100kHz 25V 2A@100kHz 330uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS