GYA1E101MCW1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
GYA1E101MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517653
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 100uF 25V 30mΩ@100kHz 4000hrs@125℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS