EXH2E905HRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
EXH2E905HRPT
JLCPCB Part #
C3782245
Package
Plugin,P=32.5mm
Description
-25℃~+85℃ -5%~+10% 250V 9uF 插件,P=32.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS