EXH2E126HRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
EXH2E126HRPT
JLCPCB Part #
C3797823
Package
Plugin,P=32.5mm
Description
-25℃~+85℃ -5%~+10% 12uF 250V 插件,P=32.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS